Kiszállító sofőr – Budapest ( Kiindulási helyszín Törökbálint)

A DODO megállíthatatlan! 🚀 Technológiai és logisztikai szolgáltatást nyújtunk az e-kereskedelem, a kiskereskedelem, az éttermek és a gyorséttermek számára, és néhány éven belül Európa egyik legnagyobb utolsó mérföldes kiszállítási szolgáltatójává váltunk. Jelenleg 6 piacon vagyunk jelen, ahol a legnagyobb ügyfelekkel működünk együtt, hogy segítsünk nekik termékeiket a lehető leggyorsabban eljuttatni megrendelőikhez, így szolgáltatásunk egy lépéssel a piac többi része előtt jár. Fejlett technológiát használunk , és saját logisztikai platformot. A GAIA-t fejlesztjük, amely megkönnyíti a valós idejű adatgyűjtést és ez lehetővé teszi számunkra, hogy gyorsabban, hatékonyabban és fenntarthatóbban szállítsuk megbízóink termékeit. A vezetés a szenvedélyed? Szeretsz az ügyfelekkel kommunikálni? Fejlesztenéd ezen készségeidet? Gyere és csatlakozz hozzánk! Olyan kollégákat keresünk, akik velünk együtt fejlődnek!

header-img
Mik lesznek a feladataid:
  • Kiszállítás meghatározott címekre túra útvonalon a törökbálinti kiindulási pontjáról ( Budapest 5-6-7-8-9. kerületi kézbesítés)
  • Az autó tisztán tartása
  • Elektronikus bankkártya-olvasó eszköz rendeltetésszerű használata
Milyen tapasztalatra van szükséged:
  • B kategóriás vezetői engedély (legalább 1 év vezetési tapasztalat)
  • Ápolt megjelenés
  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • A szabályok betartása
Mit kínál a DODO:
  • Új, modern gépjárművet biztosítunk
  • Munkaruhát és minden szükséges eszközt adunk a munkavégzéshez
  • Három napos fizetett tréning - napi 15.000 Forint
  • Extra bónusz rendszer, aminek keretében jutalmazzuk a kimagasló teljesítményedet!
  • Fizetés minden második héten
  • Hosszú távú vállalkozói foglalkoztatási lehetőségek
  • Támogató csapat
  • Modern technológiával felszerelt járművek
  • Munka egy növekvő vállalatnál

A599

Töltsd ki ezt az egyszerű űrlapot, és mi felvesszük veled a kapcsolatot!