Élelmiszer kiszállító sofőr

A DoDo Hungary Kft. egy nemzetközi start-up cég, amely minden évben növekszik, nemcsak külföldön hanem Magyarországon is egyre több városban. Egy adat vezérelt logisztikai szolgáltatás vagyunk az e-kereskedelem, a kiskereskedelem és a gyorséttermek számára. Bővülő csapatunkba keressük azokat a talpraesett futárokat/sofőröket Mosonmagyaróvárra, akik velünk közösen arra törekszenek, hogy a legjobbak legyünk a gyors és minőségi aznapi kiszállításban.

header-img
Főbb feladatok, munkák:
  • megadott címekre történő kiszállítás túra útvonalon
  • címhelyen történő küldeményfelvétel
  • ügyfelek igényeinek kezelése
  • gépkocsi tisztántartása
  • készpénzkezelés és elektronikus bankkártya-olvasó készülék rendeltetésszerű használata
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • B1 kategóriás jogosítvány (Legalább 1 éves vezetési gyakorlat)
  • ápolt megjelenés
  • rugalmasság
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • szabályok betartása
Amit kínálunk:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • támogató csapat
  • modern technológiával felszerelt gépjárművek

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • 1

    2

    3

    4

    Töltsd ki ezt az egyszerű űrlapot, és mi felvesszük veled a kapcsolatot!